Ontmoeting ds. Bergshoeff

dinsdag 13 oktober 2020 Algemeen

Woensdag 7 oktober mocht dominee Bergshoeff onze gemeente ontmoeten en mocht hij kennismaken met de wijkkerkenraad, ds. Visser en zijn vrouw en een aantal afgevaardigden vanuit onze verenigingen. Deze groep hebben we bewust klein gehouden i.v.m. de aangescherpte corona maatregelen. Het was een fijne en goede ontmoeting, waarin er mooie gesprekken ontstonden.
Wij bidden om Gods zegen en Zijn leiding in deze periode van overdenken en beslissen voor Ds. Bergshoeff. Bidt u met ons mee?
U / jij kunt ook meeleven door een mail of brief/kaart te sturen.
Ds. G.C. Bergshoeff, Oosthof 1
3925 SH Scherpenzeel
gcbergshoeff@icloud.com
Zaterdag 24 oktober zal Ds. Bergshoeff zijn beslissing bekend maken. Wilt u voor hem en onze gemeente bidden?

Digitaal kerkblad

Wilt u wekelijks ons digitaal kerkblad ontvangen?

Meer informatie