Historie

Hieronder vindt u een overzicht van de predikanten van de Hervormde Gemeente Kootwijk / Kootwijkerbroek vanaf 1894.

Ds. Nic. Lambers (t/m 1894)
Ds. Vellinga (28-10-1894 t/m 19-09-1897)
Ds. Kooiman (30-09-1900 t/m 20-04-1908)
Ds. J. Kalshoven (31-12-1908 t/m 18-04-1921)
Ds. Rappard (03-06-1923 t/m 25-09-1927)
Ds. W. Zijlstra (01-10-1928 t/m 30-09-1935)
Ds. J.W. van der Linden (23-08-1936 t/m 12-12-1948)
Ds. A. Kleinkranenburg (08-05-1949 t/m 21-03-1954)
Ds. P. de Jong (08-10-1954 t/m 16-10-1960)
Ds. A. van den End (15-04-1962 t/m 05-01-1969)
Ds. P. Kolijn (09-03-1969 t/m 18-11-1978)
Ds. F. Luitjes (19-05-1975 t/m 09-03-1980)
Ds. A.P. Voets (20-04-1981 t/m 24-05-1987)
Ds. H. Jonker (09-09-1987 t/m 15-05-1989)
Ds. J. Maasland (02-09-1990 t/m 07-01-1996)
Ds. J. Flikweert (30-01-1994 t/m 23-08-1998)
Ds. W. Meijer (26-04-1997 t/m 31-08-2006)
Ds. J. Niesing (27-06-1999 t/m 20-01-2008)
Ds. P.J. den Admirant (06-07-2008 t/m 30-08-2015)
Dr. W. Peene (07-09-2008 t/m heden)
Ds. C.G. Visser (02-07-2017 t/m heden)